Thine - Responsive Modern HTML Template
Agencja Detektywistyczna ACER
  • Detektywi w Niemczech


Detektywi w Niemczech

Detektywi w Niemczech.

Do Agencji Detektywistycznej Acer zgłosiła się firma z terenu województwa śląskiego. Firma ta  podejrzewała swojego niemieckiego partnera biznesowego o dokonywanie oszustw na jej szkodę.  Po przedstawieniu zakresu zlecenia i ustaleniu szczegółów zadania detektywi z Katowic udali się do Niemiec, gdzie mieli dokonać wstępnego rozpoznania. Ponieważ detektywi z Katowic  przebywali na nieznanym sobie terenie działania po wylądowaniu na lotnisku  w Dortmund zostali odebrani przez detektywów z Niemiec. Agencja Detektywsityczn Acer posiada partnerskie biuro detektywistyczne na terenie Münster. Następnie po zakwaterewoniu wspólnie z detektywami z Niemiec udali sie na rozpoznanie terenu. Po przeprowadzeniu wstępnego rozpoznania na nastęny dzień od wczesnych godzin porannych detektywi z Katowic wspólnie z detektywami z Niemiec prowadzili obserwację na terenie miasta Oberhausen.

Detektywi w Niemczech - działania.

Zadaniem detektywów było ustalenie czy oszustwa są dokonywane u partnera biznesowego w Niemczech. Z informacji przekazanych detektywom przez klienta wynikało,że oszustwa mogą być również dokonywane przez inne podmioty gospodarcze wspólpracujące z obydwiema firmami w Polsce i w Niemczech. Dlatego też problem oszutw mógł leżeć po stronie firm świadczących usługi transportowe pomiedy Polską a Niemcami. Po kilku dniach prowadzenia obserwacji przez detektywów ustalono ponad wszelką wąpliwość, że oszustwa na pewno nie są dokonywane przez partnera biznesowego naszego klienta.

Detektywi z Katowic przy współpracy partnerskiego biura detektywistycznego z Münster uzyskali dowody, które przedstawią klientowi.

Jeśli masz podobny przypadek lub inne zdarzenie na terenie Niemiec zapraszamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną ACER .