Thine - Responsive Modern HTML Template
Agencja Detektywistyczna ACER
  • Detektyw Katwice-zdrada w Sosnowcu


Detektyw Katowice - zdrada w Sosnowcu ujawniona.

Detektyw Katowice -wykrywa zdradę w Sosnowcu.

 


              Detektyw Katowice prezentuje jedną ze zrealizowanych spraw -obserwację niewiernego męża . Do detektywa zgłosiła się żona , której przez ostatnie pięć miesięcy zachowanie męża zaczęło być dziwne. Mąż nigdy wcześniej przez 15 lat trwania małżeństw nie dbał tak o siebie jak w ostatnich miesiącach. Mąż diametralnie zmienił swój sposób bycia, nowe ubrania, fryzjer znacznie częściej jak poprzednio,siłownia.....A dodatkowo mąż zaczął wychodzić popołudniami z domu wymawiając się,że umawia się z kolegami na siłownię lub inne miejsca.  Wszystkie te zachowania męża  wzbudziły podejrzenia żony. Dodatkowo co wzbudziło największe podejrzenia żony mąż zablokował dostęp do swojego telefonu komórkowego. Wcześniej mąż miał telefon ogólnodostępny – w każdej chwili żona mogła z niego skorzystać, ponieważ leżał on w mieszkaniu  bez „specjalnego” nadzoru ze strony męża.
Po ustaleniu szczegółów z klientką  obserwacja niewiernego męża ,którego żona podejrzewała o zdradę była prowadzona na terenie dwóch miast Tychy i Sosnowiec. W trakcie dwóch tygodni obserwacji ustalono,że mąż klientki umawia się z inną  kobietą. Udokumentowano trzykrotnie takie spotkania. Niewierny mąż najpierw spotykał się w miejscu publicznym z  młodszą od siebie kobietą , a następnie się przemieszczali do innego miasta i udawali się do pokoju hotelowego.
Ustalono,że niewierny mąż z kobietą spędzał w hotelu około 1 do 2 godzin , po czym każde z nich odjeżdżało swoim samochodem. Detektyw Katowice udokumentował cały przebieg tych spotkań.
Po zakończeniu obserwacji materiał dowodowy wraz z sprawozdaniem z obserwacji przekazał zdradzanej żonie celem dalszego wykorzystania.

Jeśli potrzebujesz pomocy detektywa zapraszam do kontaktu .
Po wysłuchaniu relacji jak wygląda sprawa przedstawimy nasz pomysł jak zweryfikować czy wątpliwości jakie masz są realne.Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec
Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec
Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec
Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec
Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec Detektyw Sosnowiec